Banner
Hizmetlerimiz
İftar Yemekler
İftar Yemekler Firmamız toplu iftar yemek organizasyonları için gerekli olan yemek menülerini sizler için sorunsuz bir şekilde hazırlamaktadır.
 
tümü »
 
Kokteyl Organizasyonları
Kokteyl Organizasyonları Kokteyl organizasyonları özen gerektiren ve kusursuz olması gereken bir hizmet olmaktadır. Biz H&M Nehir Yemek olarak bu hizmeti en ince ayrıntısına kadar düşünerek hazırlamaktayız.
 
tümü »
 
 
Açılış Organizasyonları
Açılış Organizasyonları H&M Nehir Yemek faaliyete girmiş olduğu günlerden bu yan en iyi açılış organizasyonlarına imza atmış ve atmaya devam edecektir.
 
tümü »
 
Cemiyet Yemekleri
Cemiyet Yemekleri H&M Nehir Yemek olarak her türlü cemiyet yemekleri sorunsuz bir şekilde hazırlamaktayız.
 
tümü »
 
 
Piknik Organizasyonları
Piknik Organizasyonları H&M Nehir Yemek olarak sizlere sunmuş olduğumuz en güzel piknik organizasyonları ile unutulmayan anılara ve günlere sahip olabileceksiniz.
 
tümü »
 
Catering Hizmetleri
Catering Hizmetleri H&M Nehir Yemek olarak Sakarya’da catering hizmetini vermekteyiz.
 
tümü »
 
 
Barbekü Partileri
Barbekü Partileri Firmamızın sizlere sunmuş olduğu bir diğer organizasyon hizmet barbekü partileridir.
 
tümü »
 
Konferans Organizasyonları
Konferans Organizasyonları Düzenlemiş olduğunuz konferans organizasyonları için gerekli olan tüm yemek ve catering hizmetini sizler için hazırlamaktayız.
 
tümü »
 
 
Parti Organizasyonları
Parti Organizasyonları H&M Nehir Yemek olarak her türlü parti organizasyonları için gerekli olan yemek ve yemek menülerini hazırlamaktayız.
 
tümü »
 
Şirket Yemekleri
Şirket Yemekleri H&M Nehir Yemek, şirketler ve kurumlar için günlük yemek hizmeti sağlamakta ve özel günler için organizasyon menüler düzenlemektedir.
 
tümü »
 
 
Düğün, Sünnet Yemekleri
Düğün, Sünnet Yemekleri Düğün, sünnet gibi cemiyet organizasyonlarında yemek hizmeti sağlamaktayız.
 
tümü »
 
Parti, Açılış Yemekleri
Parti, Açılış Yemekleri Sakarya'da hizmet vermekte olan firmamız, organizasyon yemeklerini sizlere zamanında ve taze olarak teslim etmektedir.
 
tümü »
 
 
Piknik Yemekleri
Piknik Yemekleri Günün stresinden uzaklaşmak ve doğa ile başbaşa kalmak isteyenlerin tercihi olan piknik organizasyonları zahmetsiz olarak karşınızda...
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB